Kim

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayın Bölümü 2006 yılı mezunuyum. Yoğun olarak fotoğrafçılık ve tasarım dersleri aldıktan sonra bitirme tezi olarak Türkiye’de Canlandırma Sineması Belgeselini çektim.

Analog makine ile görüntü kaydederek, karanlık baskı odalarında agrandisörden yansıyan görüntünün kağıda süzülüşünün verdiği heyecan ile başladım görsel tasarımlara.

Profesyonel moda fotoğrafçılığı, kurumsal tanıtım video çekim&montajı işleri, basılı ve dijital kurumsal kimlik görsel çalışmalarıma sektöründe öncü Kurumsal bir firmada devam etmekteyim.

Durduramadığımız en önemli olgu zamandır. Zamanı iyi yöneterek yıllar içerisinde birçok alanda tecrübemi renklendirdiğimi söyleyebilirim. Önemli organizasyonlarda çekim sürecini organize etmekten, Kurumsal bir firmanın ihtiyacı olabilecek her türlü görsel metanın hazırlanmasına, video çekimlerinden montajlarına, web sitesi yapım hazırlığı süreçlerinden temel site düzenlemesine kadar reklamcılığın birçok alanında bazen tasarımcı arı, bazen yönetici olarak görev alarak ilerlemekteyim.

Gazeteci ve fotoğrafçı olan Dorthea Lange’nın dediği gibi “Kamera, insanlara kamera olmadan görebilmeyi öğreten bir enstrümandır.”

Kurumsal İletişim

Bir kurumun niteliklerine tam anlamıyla sahip olan, kimseye ihtiyaç duymadan firmayı her platformda temsil eden görsel, işitsel tüm malzemeler ve kullanılan dilin karakteri Kurumsal İletişimi oluşturmakta.

Elinizde bir marka/firma var, malzemeleriniz firmanın kurumsal kütüphanesi, artık gerisi sizde 😉 üreteceğiniz her fikir, tasarım, görüntü, dijital arşiv, firma içi sinerji, firmanın dış dünyaya açılacak her rengi sizin süzgecinizden geçecek. Siz o süzgecin kalitesine ve bakımına özen gösterdiyseniz, sonuç da bir o kadar kaliteli olacaktır. Amacınıza ulaşmak için içinde bulunduğunuz çemberdeki şartlar (zaman/bütçe/verilen değer) sonucu doğrudan etkileyecek olsa da, son dokunuş size ait olacak hep 🙂